Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ME-igazgatás szervező vagy...

Nikcsy396 kérdése:

ME-igazgatás szervező vagy igazságügyi igazgatás szak?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik szakot válasszam?melyiket éri meg?Me-re szeretnék jelentkezni. jogi karon igazgatás szervező vagy igazságügyi igazgatás szak(ez viszont csak levelezőin van)??viszont a 2.jobban tetszik..létszi vki segítsen aki ezeken a szakokon jártas fontos lenne.
2012. aug. 3. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem, butított jogászképzés. Akkor inkább már jelentkezz jogra. Viszont ha neked a második tetszik akkor válaszd azt, igazából a 2 szak között túl sok különbség nincs, és ha csak levelezőn van vmelyik az sem gond, mert a nappali-levelező között nincs különbség :)
2012. aug. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem..és az nem igaz akkor hogy levelezőin nem tanulsz meg mindent úgy mint nappalin?? mert én ezt hallottam.valamint ugyanúgy fogok diákot kapni levelezőin? köszii a választ
2012. aug. 4. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Levelezőn is jár diák, de csak a lakóhelyed és az iskolád között érvényes.

Levelező az inkább olyan mintha magántanuló lennél. Saját magad készülsz fel 1-1 vizsgára, de a tanárok ugyanúgy leadják az anyagot csak tömbösítve, és csak a lényeget mondják el. De saját magad készülsz fel, szóval nem rágják beléd az anyagot mind nappalin. Elmész minden félévkor vizsgázni és nem fogja őket érdekelni h nappalis vagy-e v levelezős.

2012. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!