Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik volt életed legjobb...

Melyik volt életed legjobb időszaka és miért?

Figyelt kérdés

Ha az iskolákat vesszük alapul.

Általános iskola, közép esetleg egyetem?



2012. aug. 5. 00:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én most 27 vagyok, és visszatekintve az általános iskola 7.-8. volt a legjobb. (Utána sorban a gimnázium; a legszarabb, legsemmilyenebb meg az egyetem volt)
2015. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Általános iskola 7. 8.nekem is!:)

De szép idők voltak...visszagondolok és sírok:)

2015. febr. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Remélem azóta mindenkinek rendben lett az élete.

Én 23 éves vagyok és 1 éve dolgozok,egyetemet elvégeztem de nekem eddig a munka a legegyszerűbb,jó fizetésem van és gyönyörű barátnőm,én általánosban és középsuliban is 3-4 tanuló voltam egyetemen inkább 4,nekem is voltak szép időszakok de utáltam az iskolát mert nem volt valami sok szabadidőm ha nem tanultam volna olyan szorgalmasan ma sehol nem lennék.Számomra jobb az élet hogy az iskola befejeződött.

2022. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!