Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A sikeres őszi államvizsgát...

A sikeres őszi államvizsgát érdemes híresztelni, vagy levágós, hogy csak pótvizsga volt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, csak megfogalmazódott bennem. A nyári államvizsgázók mind mind kitették mindenhova, ezer darab gratuláció érkezett én viszont nem mertem bevállalni, így ősszel fogok vizsgázni. Ha kiteszem vajon az lesz mindenkinek az első gondolata, hogy hű ez pótvizsgázott?

Fog valaki esetleg innen szintén államvizsgázni ősszel?

Köszi ha válaszolsz.



#vizsga #pótvizsga #pótállamvizsga
2012. aug. 7. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj vele. Az a lényeg, hogy meglegyen. Végül is egy félév csúszás nem a világ.
2012. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak keresztféléves képzések is, illetve olyanok amik nem egész évesek, pl. az enyém is 3,5 éves...:)

Nem a pótvizsga az első gondolat..

2012. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

keresztfélév, illetve a következő félévben végzők januárban államvizsgáznak, csak pótvizsgák vannak szeptember első hetében :S

de végülis igaz, a lényeg hogy meglesz:) vagyis nagyon remélem

2012. aug. 7. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
De diploma osztod neked is akkor lesz. Akkor majd híreszteld akkor.
2012. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!