Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptemberben 9. -es leszek,...

Szeptemberben 9. -es leszek, leírnátok, hogy mire van szükség? (lent)

Figyelt kérdés

Kérlek leírnátok, hogy mire lenne szükség? Angol nyelvi osztály:

A tantárgyak az alábbiak:

-Angol

-Matek

-Töri

-Infó

-Gépírás(?)

-Irodalom

-Nyelvtan


Az első napon az osztály ismerkedik, és a következő napon már megy is a kemény tanulás? :D


Kérlek írnátok, még egyéb szükséges dolgokat és tanácsokat, mert az az igazság, hogy nagyon izgulok! :D


A válaszokat nagyon-nagyon köszönöm, a szurkálódók kíméljenek! :)


14/L



2012. aug. 8. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
a tankönyveid megkapod ugye, kell emellé füzet mindenhez, gépíráshoz nem kell semmi, infóhoz is csak kis alakú füzet amibe szinte semmit se fogsz írni (írhatod a amtek hátuljába szeirntem) irodalom és nyelvtan is mehet 1 füzetbe de ha meg külön akkor vegyél nagy alakút mindkettőhöz amit utána a töbib évben is hazsnálsz, réettségin segít majd h 1 helyen van. kell mellé sok toll színes tollak kiemelőfilcek meg bármi ami szórakoztat, zsírkréta festék nem :D:D:D . igen, nálunk hétfőn volt évnyitó kedden már óra volt, én német kéttanos voltam, átvettünk pár köszönést meg társalogtunk ismerk4edtünk akkor ezeket leírtuk hogy van németül pár dolog meg megbeszéltük h fog kinézni ez az öt év... ne legyél besz@arva, túléled. most akármit mondok, léynegtelen, majd emgtapasztalod. én idén egyetemre megyek, hidd el, nekem kéne inkább befosva lennem, mégis tök buliként fogom fel :)
2012. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azt tanácsolom hogy füzetből ne szerezz be nagyobb mennyiséget mert nálunk minden tanárnak megvolt hogy milyen fajta füzetet vár el tőlünk..így pl én is vettem spirálfüzeteket..de valakinek nem volt jó.


a gépírás..ott csak számítógépen írtok vakon jegyre.. mi mindig csaltunk és odanéztünk.


18L

2012. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kb szeptember feléig nem csináltok semmit októberig még mondogatják, hogy most már tényleg vége a türelmi időszaknak, aztán kb egy tél alatt lesz minden kemény és április végére megint laza
2012. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2012. aug. 8. 15:30
 5/9 anonim ***** válasza:

hát nemtom. irodalom és nyelvtan egy füzetbe ráadásul úgy h 4 évig azt használja? én infó szakközépbe jártam, de 1 év alatt 1 spirálfüzet elment mindig csak az irodalomra. mind1, ezt majd úgyis látni fogod.

nálunk az 1. nap előtti napon volt a tanévnyitó, és 1. nap kaptuk a könyveket. az első 3 óra osztályfőnöki volt, a további órák azon a napon már órarend szerint. szval ha épp 6 óránk volt az első nap, akk fél2-ig ugyan úgy. de ezt iskola válogatja, meg tanárok h hol mikor kezdenek tanítani.

gépírásra semmi se kell, gépek lesznek azt annyi. mi 2 évig tanultuk, aztán 10. végén volt egy "vizsga".

2012. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Angol: bar e nemetes voltam de oda is sztem ugyan az kell. Nulladikba kb 8 spiral fuzetet hasznaltam el.

Matek: kockas spiral fuzet nekem 3 kellet 1 ev alatt

Magyar: nagy alaku vonalas fuzet kellet 2-2-r hasznalatam el

Tori: 1 vonalas spiral

gepiras: semmi nem kell

Info: ha akarsz veszel neki 1 barmilyen fuzetet

Az h mikor kezdetek tanulni az sulifuggo, nem kell felni tuti jo lesz es mar elso nap jo elmenyekkel tersz haza.

Elnezest h nem voltak ekezetek es az esetleges elgepelesert.

Sok silrt az evkezdeshez

2012. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :))
2012. aug. 8. 17:36
 8/9 anonim ***** válasza:

dejólennenekem is ha 1 spirál füzet elég lenne 1 évre irodalomra de nekünk max 1 félévigbírja, de van hgy 1 év alatt 3 is betelik :O.

amúgy nem lesz semmi komoly,de nem úgy van hogy beszűntették a 0.évfolyamokat? :O

na mindegy igazából ha általánosban jó tanuló voltál akkor ez az és zsírkirály lesz és nem fogtok csinálni semmit sem :D

2012. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekünk első 3-4 napon ismerkedés volt a tanárokkal, egymással és az épülettel, utána végig kemény tanulás. Volt olyan tanár, aki 1. órán bemutatkozott gyorsan és utána a maradék 30 percben leadott egy anyagot.

Mindenesetre nem kell félni, sok sikert :)

2012. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!