Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem jelenek meg az egyetemi...

Ha nem jelenek meg az egyetemi eskütételen az nagy probléma?

Figyelt kérdés
Azt írják kötelező, de mivel 300km-re lakom az egyetemtől, és elötte 3 nappal megyek beiratkozni, így húzos hazamenni és megint menni...

2012. aug. 8. 18:02
 1/4 anonim válasza:
0%
nem, én sem voltam aztán jó eredményekkel abszolváltam a képzés végén most meg az új felsőoktatási törvény miatt lehet nem lesz diplomám mert egy záróvizsga nincs meg és már lehet nem is mehetek többet vizsgázni, mert elvileg rám is vonatkozik
2012. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért nem mehetsz vizsgázni?
2012. aug. 8. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagy probléma. Kiáll 500 diák és ismétli amit a rektor mond. Senki nem fog rád emlékezni, hogy te ott voltál-e.
2012. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
végbizonyítvány kiállításától számított két eltelik, a régi szerint ez 7 év volt
2012. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!