Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » S. O. S Segítséget kérek a...

S. O. S Segítséget kérek a felvételimmel kapcsolatban!?

Figyelt kérdés
S. O. S Sikeres alkalmassági vizsgát tettem továbbtanulásomhoz, amelynek másolatát elküldtem a jelentkezésemmel együtt. Ennek ellenére most a felvi.hun azzal szembesülök, hogy az szakok mellett 0 pont van feltüntetve, azzal az indokkal, hogy nem feleltem meg az alkalmassági vizsgán. Miért lehet ez?

2012. júl. 19. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

SOS hívd fel a FELVIT mert ők a hivatalos szerv, nem a gyakorikérdéseken lévő idiótábbnál idiótább hozzászólók.

Holnap félfogadási idő elején azzal kezd, hogy felhívod őket, és ők 1000% hogy tudnak segíteni.

2012. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel:S Holnap felhívom őket! Te felhívtad már? Mondtak valami érdemlegeset?
2012. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, még aznap sikerült elintézni. Utólag kiderült hogy én csak előalkalmasságin voltam, (nem tudtam hogy csak "elő") és a fő alkalmasságira nem mentem el, ezért úgy számolták mintha alkalmatlan lettem volna( ezért a 0 pont)

Gyorsan hívd fel a főiskolát, az Educatiot és még akit kell, a bescanelt előalkassági papírt(ha van) küldd el a megadott e-mail címre.

Utána kijívtották, és már a megfelelő pontszámomat látom a Saját Felvimben.

Gyorsan, még ma intézd el, nehogy késő legyen!

Sok Sikert

2012. júl. 23. 15:24
 4/6 anonim válasza:
Örülök, hogy sikerült elintézned:) Nekem sajnos még nem írták át a pontjaimat:S Egész nap telefonálgattam, hol az egyetemre, hol az educationak és mondták, hogy még nem sikerült feldolgozni:S Nem értem, tényleg így lenne? Köszönöm a segítséged, aranyos vagy! Neked is sikeres felvételit kívánok:):)
2012. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Örülök én is, hogy sikerült megoldani. :) Ezért is javaslom mindenkinek, hogy rögtön a felvihez forduljon ne innen-onnan szedjen össze infókar. Ők a hivatalos csoport, amit ők mondanak, az úgy van. :)

Első voltam. Sok siekert holnapra!

2012. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Képzeld ma reggelre nekem is átírták a pontjaimat:) Jobb későn mint soha:) Köszönöm a jókívánságodat, sok sikert mára:)2. voltam
2012. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!