Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a teendő, ha az egyetem...

Mi a teendő, ha az egyetem ahova felvettek nem tette közzé az én szakom ajánlott tantervét?

Figyelt kérdés
Van ami kint van már, nem tudom, hogy az az összes többi-e az vagy csak egy részük.

2012. aug. 9. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még várjál nyugalommal, csak augusztus eleje van. :) Nálunk általában augusztus végére jönnek ki a tantervek, amikor a tárgyfelvétel megkezdődik.
2012. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 reptoid ***** válasza:

Még be se iratkoztál, de már elvárásaid vannak az egyetemmel szemben :D


Élvezd már a nyarat, az egyetemmel ráérsz később is foglalkozni.

2012. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Holnaptól kezdődik a tárgyfelvétel, ezért tettem fel a kérdést, a nyárral meg már kivan a ... :D
2012. aug. 9. 22:14
 4/12 anonim ***** válasza:
csak nem te is NYME? :-)
2012. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De de.
2012. aug. 10. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, olyan nagy bakit nem tudsz véteni, nálunk pl. van egy olyan fül, hogy csak a szakunk kötelező tárgyait mutassa, az előnye, hogy hátrafelé mutat, tehát hogy mi van teljesítve és mi nincs, ezen felül csak a következő félév tantárgyai jelennek meg, onnan meg mindent fel kell venni. Nézelődj ilyen irányban te is, inkább többet vegyél fel mint kevesebbet. Ha több még mindig leadhatod, ha kevesebb akkor viszont már nem biztos hogy lesz helyed.
2012. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Melyik kar? melyik szak? én az FMK-n leszek gazdaságinformatikus. FMK ügyben tudok segíteni.
2012. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10:24 vagyok. gondolom te is SEK-en vagy szombathelyen, ugye? ne aggódj, nemsokára a többi szak elsős tárgyai is ott lesznek felsorolva. nem maradsz le semmiről. egyébként mintatantervek így is elérhetők az intézetek oldaláról.
2012. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, SEK, TTK-n vagyok. Azt nem tudod véletlen, hogy mikorra várható, hogy fent legyen?
2012. aug. 10. 11:56
 10/12 anonim ***** válasza:
ismét a 10:24es: szerintem 1-2 hét alatt az összes fent lesz. de úgysincs semmi szükség arra a baromságra, a suli oldalán katt a képzésekre, ott kiválasztod a te szakodat és jobb szélen ott vannak a hálótervek. nappali és levelező is. ráadásul neptunba is oda van írva a tárgyakhoz, hogy melyik félévbe ajánlott felvenni őket. mellesleg én is TTK, csak én már harmadév. :-)
2012. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!