Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lehet letölteni a Debrecen...

Hol lehet letölteni a Debreceni Egyetem mérnök informatikus szak tantárgyainak ajánlott irodalmainak listáját a tematikákkal együtt?

Figyelt kérdés
Egyszer régen megtaláltam, de aztán letöröltem valamiért, de most bezzeg kellene. Egy pdf dokumentumról lenne szó, ha jól emlékszek, de lehet, hogy doc. Már rengeteg féleképp kerestem google-ben de egyáltalán nem találtam. Valaki tudna segíteni?
2011. jan. 4. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaja, ezt már próbáltam. :) De mint láthatod, nincs a találatok közt az, amit leírtam.
2011. jan. 4. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, benéztem. :) Vaószínűleg az ETR-ben van benne. Ha a közelben laksz, érdemes lehet a jegyzetboltot megnézni, ott minden kiderül :) Különben általában egy-egy könyv kell, a tárgy neve eléggé adja magát.
2011. jan. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!