Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáborban mind a 4-5...

Gólyatáborban mind a 4-5 napig ugyanabban a gólyatáboros pólóban kell lenni, vagy azért fel lehet venni a saját ruhánkat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 10:14
 1/5 reptoid ***** válasza:
Nagyrészt igen, estére mondjuk fel lehet venni másikat.
2012. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 éven át még fürdéshez sem veheted le, mert rádragasztják!
2012. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk abban kellett, de senkit nem érdekelt igazán. :) Húzz alá egy ujjatlan pólót, így legalább nem izzadsz nagyon bele, de minden más úgy is lesz rajta (sör, bor, pálinka), mint ahogy mindenkiét, tehát ismétlem, senkit nem érdekel, hogy dzsuvás. :)

Este a bulikba szoktak saját "partigöncbe" menni már. Persze nyilván gólyatábora válogatja.

2012. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak a délutáni programokon hordtam. Mikor boltba mentünk reggel, vagy este bulizni akkor a sajátomba voltam.
2012. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Max ha vetélkedő van vagy program, kb. senkit nem érdekel, hanem hordod...
2012. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!