Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha jövőre akarok jelentkezni...

Ha jövőre akarok jelentkezni újra egyetemre, akkor mindenképp kell egy természettudományos érettségi is (idén érettségiztem)?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hisz akkor mindenki aki régebben érettségizett és nincs természettudományi érettségije kizárnák. Úgy tudom akinek nincs és régebben érettségizett annak a 11.-dik osztályban két természettudományi jegyet kell beírnia.
2012. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell.

Két természettudományos jegyet én úgy tudom azoknak kell beírnia, akik nem tanultak két éven át természettudományos tárgyat, így nekik két egy éven át tanult természettudományos tárgy kell.

2012. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!