Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hunyadi János Általános...

Hunyadi János Általános Iskola (Zugló). Vélemények?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia én odajárok. Az iskola magában nagyon jó,jó programokat csinálnak. Van egy pár fura osztály de mindenki tök jó fej. A tanárok jól tanítanak de nem túl kedvesek,de van egypár nagyon aranyos.
2014. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az angol,matek,éneket és biológiát tanitanak a legjobban.
2014. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zoli32123 válasza:
Sziasztok! Ti, akik odajártok :) Alapvetően milyen a hozzáállás: valamennyire személyközpontú vagy nagyon uniformizáltan fordulnak a gyerekekhez. "Szigor", "követelmények" vagy inkább "nyitottság", "ösztönzés" a kulcsszavak? (felső tagozatra gondolok)Köszönöm előre is!
2014. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én oda járok és utálom. Ez nem csak az én véleményem. Vannak jófej osztályok, de a többségében idióták vannak. Beszólogatnak a másoknak, a tanárok pedig semmit nem tesznek, csak ha már verkedés lesz belőle. A tanárok: Nos hát vannak jófej tanárok akik jól is tanítanak. A matek, magyar, töri és biosz oktatás nagyon szinvonalas, az angol kitűnő, de ez tanártól függő. Viszont a többi tantárgy oktatása pocsék, és azok a tanárok szörnyen igazságtalanok és minden kis hülyeségért leszidnak. (Például tilos az órán mosolyogni, ezért már kaptam beírást. És nem nevettem, csak mosolyogtam.) Hallottam egy olyan esetet is, például, hogy a tanár lebunkózott egy gyereket mindenki füle hallatára. Az iskolában idióta kötelességek is vannak, aminek elmulasztásáért, beírást kapunk. Ilyen például a folyosó ügyeletesség. A tanárok is végzik ezt a feladatot, de melletük nekünk is kell. És ez kötelező7-8 évfolyamnak. Én például sok más osztálytársammal együtt el fogok menni, mert szörnyű iskola, nem érdemes ide gyereket vinni.
2015. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem peldaul nagyon jo osztalyom van,oke lehet,hogy egy kocsit idiotak vagyunk:D De ezt a sulit a kozosseg alapozza..peldaul mi jo kozosseg vagyunk,ezert a tanarok is birnak minket..de ez csak az en velemenyem. En par ev mulva buszken fogok visszatekinteni..Nagyon sok elmemyt szereztem/szerezni is fogok meg. Nagyon sok helyre eljuthattam volna a suli miatt

.Szlovakia,Szerbia,London,Lengyelorszag,Olaszorszag..

2015. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a zene osztályok nem szoktak jók lenni.
2015. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is oda járok és nagyon szeretem!:)
2015. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Borzasztó, senkinek nem ajánlom. Tanárok nagy része poroszos, lenéző, igazságtalan. Nincsenek jó programok, kirándulások. (Más iskolák visznek erdei iskolába, sítáborba. Itt semmi ilyesmi nem létezik.) Az ellenségemnek sem ajánlanám!
2017. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Két gyerekem járt oda, de már bánjuk. Először is a zenei osztály volt az iskola büszkesége, a másikkal nem foglalkoztak. A zenei osztályban csak a lányokat vették emberszámba, mert a fiúk előbb-utóbb mutálnak, nem valók gyerekkórusba. Szóba sem került, hogy a zene mindenkié!

Ja, a zenei csak énekórát jelent, hangszert nem.

Mindenért a fiúk a hibásak, azért is, amit a lányok csinálnak. A fiam osztályában a lányok ezzel rendesen visszaéltek.

Elit iskola akar lenni, de ez csak a felesleges szigorkodásban merül ki, nem a jó tanárokban vagy izgalmas órákban. Kedvenc szófordulat a "szegyelld magad!" volt. A végén már este csak azt kérdeztem a gyerektől, ma miért kellett szégyellned magad. Kínunkban nevettünk, de nem igazán szerencsés azzal helyreállítani a gyerek önbecsülését, hogy a tanár ostoba.

Valóban sem erdei tábort, sem szakköröket nem szerveztek (nyolcadikosoknak volt felkészítő). Ha valaki beült volna egy órára, láthatta volna, kinek az anyja orvos, mert az csak jót tudott csinálni. Ha mégis elrontott valamit, inkább le se osztályozták a dolgozatot. Ezért aztán az osztályok is rosszak, klikkesednek, nincs közösségi szellem.

Ez pár éve volt, nem hiszem, hogy sokat változott. Mindenkit lebeszélek a Hunyadiról.

2018. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!