Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány szakmát lehet elvégezni...

Hány szakmát lehet elvégezni nappali tagozaton? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Már van egy szakmám. Pontosan jól tudom hogy csak eggyett lehet elvégezni ingyen. a Másodikért már fizetni kell. A multkor voltam egy iskolában és ezt mondták:

Nappali tagozaton csak egy támogatott képzést vehet igénybe mindenki, aki 23 évet nem tölti be a képzés kezdetéig. Egy kivétel van, ha a tanuló gyermekvédelmi támogatásban részesül, és ezt a jegyző által kiadott hivatalos igazolás bizonyítja. Nappali tagozaton sehol nem lehet tandíjat szedni, ha ezt teszik törvénytelen.


Tandíjat fizetni felnőttképzésben kell, viszont ezzel semmilyen kedvezmény nem jár. Nappalis és fizetős tanulók így törvényesen nem is járhatnak együtt!


Viszont, jártam egy másik suliban, ahol fel is vettek, nappalira,viszont 160 e ft egy év. Akkor most mi az igazság?


2012. aug. 13. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Fizetősként hirdetik, te arra jelentkezel akkor fizetned kell.
2012. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem volt TISZKbe . szakmás fizetős oszttársam, nappalin.
2012. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!