Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok mondani, mi a...

Mit tudtok mondani, mi a véleményetek a Budenz József Gimnáziumról? (II. kerület)

Figyelt kérdés
Akárkitől kérdeztem mindenki azt mondta hogy ugyan olyan mint a Móricz Zsigmond Gimnázium (II.kerület) a sznobságot és az oda járó diákok anyagi helyzetét nézve. Ti mit tudtok mondani?

2012. aug. 13. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hova mentél végül(!)
2013. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Simon Danika válasza:
70%

A budenz àllami része jó, oda jártam nyolc èvig ès jól érzemtem magam.Most az alapítványi gimibe járok ami sokkal jobb mint az àllami.Sokkal kevesebben járnak ide ès ezért családias a hangulat ès személyenként minden kivel külön foglalkozik a tanár. Az iskolában jó a hangulat ès a tanárok is jóféle. Összetett kis iskola ahol mindenki mindenkin segít. Ez az iskola tökéletes választás. Nem azért de jobb mint az àllami.Màshogyan tanítanak ès kezelnek téged. Itt önmagad lehetsz mert elfogadás olyanak amilyen vagy!

Ez az èn öszinte véleményem!

2014. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!