Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány BTK-ra járók, akik...

Pázmány BTK-ra járók, akik Pesten laknak, ti bejártok, vagy ti is beköltöztetek koliba, albérletbe Piliscsabán?

Figyelt kérdés
Aki bejár, hogy lehet bírni?

2012. aug. 13. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy költöznék be; valamivel többet utazom, mintha pl. az ELTE-BTK-ra kellene járnom. Ha meg a BGF-re kellene járnom, sokkal több lenne.


Viszont utazások alatt köttetik a legtöbb ismertség. Na, jó, ha nem is alegtöbb, elég sok.

2012. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, felpontoztalak, másokat is várok!:)

Ja és aki bejár, az hánykor szokott kelni?

2012. aug. 13. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ki lehet bírni. Pestről általában be szoktak járni. 1 órát ki lehet bírni. Én Pest mellett lakom, és még én is bejárok, sőt hamarabb bent vagyok, mintha Pest másik végébe járnék valahova.

Még Vácról is be szoktak járni.

2012. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én se költöztem be. ha van benned efféle hajlam akkor oké nem hülyeség de simán ki lehet bírni a kelést is. ritkán kelek korábban mint amikor középsuliba jártam. ha igen akkor se sokkal hamarabb. :)
2012. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg ezért beköltözni Piliscsabára, az egyetemen és az Aldin kívül nincs ott semmi :D
2012. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Busz és vonat is jár, buszon viszont kb. mindig állni fogsz, ha a későbbi megállókban szállsz fel, jobb a vonat
2012. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is Pestről járok be, ami majdnem napi 4 óra utazást jelent. Igazából már hányok tőle :S A vonat rohadt lassú és direkt nem illeszkedik az órarendhez. A busz akkor már jobb. Én általában le tudtam eddig ülni azon is.

Amúgy most az átépítésekkel lehet, hogy emberibb lesz majd a vonatút is.

2012. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!