Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt előkészítővel kapcsolatb...

Emelt előkészítővel kapcsolatban mit javasolnátok? A jobb csoportba menjek, vagy a gyengébbe, ha most még semmit nem tudok kémiából?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem, és rájöttem, hogy jövőre orvosira akarok menni, így októbertől emelt kémia és emelt biosz előkészítőre járok majd. Mindkettőt évekkel ezelőtt tanultam utoljára, így sejthetitek, milyen hatalmas tudással rendelkezem jelenleg.


Biosz előkészítőn nem, de kémián íratni fognak velünk egy szintfelmérőt, ez alapján pedig 2 csoportot hoznak létre (jók és kezdőbbek). A kezdők eleinte lassabban haladnak majd a tananyaggal, de félévkor a haladó csoport tanára emelt csoportot indít, így aki középszinten érettségizik, átmegy a kezdőkhöz, aki emeltre megy, pedig a jók tanárához.


Aki akar, októberben, a szintfelmérő eredményétől függetlenül kiválaszthatja a csoportot, amelyikbe járni akar.


Ha jelenleg 0 tudással rendelkezem, szerintetek melyik csoportba menjek?



2012. aug. 13. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nulla a tudásod, akkor vagy a kezdőbe menj, vagy állj neki tanulni most, és menj a haladóba.
2012. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sidel ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire vagy elkötelezett és mit akarsz később. Ha emeltezni akarsz és nem bánod, ha naponta órákat kell ülnöd a tankönyvek fölött, akkor szerintem menj a haladóba. Ha elég a közép, akkor menj a kezdőbe.
2012. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!