Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tanuljak emelt szintre,...

Hogyan tanuljak emelt szintre, ha nem járok iskolába?

Figyelt kérdés
Három éve érettségiztem, most a plusz pontok miatt szeretnék lerakni egy emelt szintű történelem érettségit. Azt tudom,hogy emelt szinten nincsenek tételek, csak témakörök, de azok is még sok idő múlva derülnek ki. Hogyan kezdjek el tanulni, ha azt sem tudom, mik lesznek majd?
2012. aug. 15. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerű, emelt szintre nem célzottan kell tanulni mivel nem is tudsz hanem az egész 4éves anyagot kell tanulgatni.

Neten találhatsz anyagokat illetve témaköröket, hogy egyáltalán mit kell tanulnod aztán ott egy sima wikipedia vagy google és mindent megtalálsz még könyv se kell.

2012. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szóval ha megveszek egy gimnáziumi könyvsorozatot elsőtől negyedikig, és azt megtanulom, az jó?
2012. aug. 15. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!