Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11. es vagyok és nem tudom...

11. es vagyok és nem tudom minek tanuljak tovább. érdekel a matek, átlagom 4es. Elég gyenge a nyelv (német) tudásom. Szakközép iskolába járok. Miket javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
mérnök lennél?
2011. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak ez az egy van bennem.. de jó lenne ha lenne más lehetőség is, hogy tudjak válogatni..
2011. szept. 10. 09:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

könyvelő?matektanár?tudom hogy manapság nem valami jó annak lenni de ez jut még most eszembe.de különben az is igaz hogy matekkal biztos jobban tudsz válogatni,mint a törivel.

ez utóbbi az én kedvencem.

2011. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez akkora "népbetegség" hogy szerintem kezelni kéne valahogy. Annyian nem tudják még ennyi idősen hogy mik legyenek, választanak vmi "jó lesz" szakot aztán egyetem alatt eldöntik hogy vmi mást szeretnének amikor elég felvilágosítást kaptak végre.


Én a te helyedben a közeledben lévő egyetemek/ fősulik reálos karainak képzéseit nézegetném felviben.

PL: TTK,ÁOK ,MK,ETK esetleg KTK ezekhez hasonló betűkódú karoknál keresgélj.

Valahol el kel indulni. A legjobb a közelben, ha meg megtetszik egy szak úgyis megtudod nézni hol indul még és mennyi meg minden.

2011. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakmát tanulsz most? Ahhoz célszerű megválasztani az egyetemi szakot is.
2011. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
építészet
2011. okt. 20. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!