Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mennyire izgultok a középis...

Ti mennyire izgultok a középiskola miatt? (Akik nem 9. -be mennek, azok is elolvashatják. )

Figyelt kérdés

Most megyek 9.-be, és nagyon ozgulok, milyen lesz első nap.:D Mondjuk kinéznek a felsősök, meg ilyenek. :S

Van aki most megy 9.-be? Ti nem izgultok?:D

És aki felsős, az nem szokta kinézni mondjuk a kis 'gólyákat'?:D Mondjuk, jajj nézdmár, milyen felsője van. Vagy nemtud menni magassarkúba, jaj de csúnya, stb. Nem szoktatok ilyenekről beszélni?:D



2012. aug. 15. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Nyugi.
2012. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
én most leszek kilencedikes, de abszolút nem izgulok, mert már alapból szinte minden osztálytársamat ismerem, meg szégyellős se vagyok, h bárkihez is odamenjek beszélgetni. ha senkit nem ismersz és félsz akkor nézd meg a szóbeli listát akár, és kérdezd meg kit vettek fel. a nagyokat meg ki nem szarja le ha nyomorékok?
2012. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Utolsó évem lesz, már most parázok a felvételin. :D Egyébként a felsőbb évesek (legalábbis nálunk) konkrétan lekakilják az kisebbeket, mert el vannak foglalva a saját kis dolgaikkal. Én csak azokat ismerem közülük, akik táborban a gólyáim voltak. :D
2012. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Én csak 10-15 o.társamat ismerem, de azthiszem a többiek sem ismernek többet. Szóval lesz társaságom. Csak úgy izgulok, és ilyenkor olyan mintha mindenki rólam beszélne, gondolom értitek.:D

2012. aug. 16. 00:41
 5/20 anonim ***** válasza:
Na én meg most megyek 13.ba. Senkit sem ismerek. Azt sem tudom milyen osztály, ki lesz az ofő (csak a szakot tudom). Olyan osztályba megyek ami elvileg kiséé összeszokott. Szóval én eléggé be vagyok sza.rva tőle. Ahova előző suliba jártam ott sem foglalkoztak az elsősőkkel. Meg úgy semelyik évesekkel. Szóval nyugi.
2012. aug. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked kérdező, én egy osztálytársamat sem ismerem, és nagyon félek, hogy milyen lesz a 9.osztály! :( Én is parázok a felsőbb évesektől, de inkább nem is figyelek majd rájuk. Ami miatt nem kéne izgulnom az a verébtábor, bár magamhoz hűen ezen is tudok rágódni. De remélem pozitívan fogok csalódni. :) Az első napon meg senki nem fogja magát adni szerintem, mert mindenki izgulni fog, mármint a kilencedikesek.

Kedves kérdező, te milyen osztályba mész? Én nyelvi előkészítőbe megyek.

15/L

2012. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én Reál tagozatos leszek. :D
2012. aug. 16. 16:24
 8/20 anonim ***** válasza:

14:05 vagyok.

De jó neked Kérdező! *.* Most egy kicsit irigyellek ám. :) Így utólag én is szívesen mentem volna reálra, de mivel nagyon muszáj megtanulnom (minimum)egy idegen nyelvet rendesen, így inkább nyelvi előkészítőre mentem, annak ellenére hogy nem hinném hogy van nyelvérzékem, mégis egy évet csak erre szeretnék szentelni.

Ja jut eszembe én még attól félek, hogy az osztályomban a nagy többség biztos nagyvárosi lesz, én meg meg "kis városból" jövök. Meg még szomszédos megyéből is jönnek! Tehát félek a beilleszkedéstől, mivel eddig sem voltam nagy társasági lény. Úgy voltam elkönyvelve az utolsó évben, mint aki mindig csak tanul, ami talán igaz. Csak én meg szeretek tanulni, és el is várom magamtól, hogy tudjam az anyagot.

Amitől még tartok az a nagy facebook őrület. Már eddig is furcsán néztek rám, hogy annak ellenére hogy van profilom nem szoktam fent lenni SOSEM, csak ha nagyon-nagyon muszáj. Ennek ellenére remélem nem fognak kinézi.

Biztos van még valami belső félelmem, de most nem jut eszembe.

A felsősökkel meg ne törődjél, vagy legalábbis én ezt próbálom tenni, mert én is rettegek tőlük. :S Már amikor a központi eredményéért mentünk, már akkor rosszul éreztem magam abban a környezetben, mint valami kis paraszt a királyok között. XD Én még azt hallottam a sulimról, hogy ott sok a sznob. Na no comment!-.- Az osztályomban legalább ne nagyon legyenek ilyen emberek. Azért meg kell próbálni túltenni ilyeneken magát az embernek. :)


Szerintem biztos megfogod szokni hamar az új környezet. :) NE AGGÓDJ!

2012. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Kicsit izgulok, de csak azért, mert egyik leendőbeli osztálytársammal nem voltunk túl jóban az általánosban, és félek egy picit hogy ott is szívatni fog, de elhatároztam, hogy a sarkamra fogok állni, és nem hagyom majd magam.A nagyobbaktól egyátalán nem tartok, és neked sem kéne, a fontos, hogy az osztályközösségeddel barátkozz meg először.Amúgy meg aki kinéz téged, az elég szar ember lehet, mert ő is volt egyszer kis gólya. :D
2012. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon a válaszokat. Próbálom énis magam avval izélni, hogy mit foglalkoznak azok velem? Aztán eszembejut a sok plázapics@ akik a buszon és a városban is megtalálhatóak szépszámmal.:D

A nyelvtagozatosnak: Azért nem mentem nyelvi előkészítőre, mert ittis ugyanúgy megtanulom a nyelvet, mint máshol. Normál óraszámban van, felsőfokú érettségit is tehetek. :) De ha ez nem lenne így, akkor sem pazarolnék egy évet rá, inkább vennék majd külön nyelvórákat, aztán letennék valami vizsgát. :D

Meg ott lesz a busznál az unokabátyám, igaz nagyon jó a viszonyunk, de akkoris. Nem szeretem ha pátyolgat, meg ha nagyon foglalkozik velem a haverjai elött. Így nem leszek teljesjogú amikor ottvan, érted.. mindig megmaradok A huginak.:DD

2012. aug. 17. 04:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!