Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiiratkozás OKJ-s képzésről?...

Kiiratkozás OKJ-s képzésről? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval kb. január közepe felé beiratkoztam egy OKJ-s tanfolyamra, hogy vállalhassak diákmunkát. Mivel egyetlen szak indult akkor így sok választási lehetőségem nem volt, de már akkor is tudtam, hogy az nem az én világom, nem is járok be az órákra.

Viszont szeptembertől szeretnék egy másik iskola OKJ-s képzésén részt venni. Ahhoz ki kell iratkoznom abból amiben most vagyok, vagy csak automatikusan várjam meg, amíg abba nem marad? Viszont abban az esetben a másik iskola kérdezheti, hogy két OKJ-s képzésen veszek részt, ezért a második már nem ingyenes?

Vagy elég ha email-ben hivatkozok magánéleti okokra és megszüntetik a tanulói jogviszonyom? (Diákigazolványom nincs.)


2012. aug. 18. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

"Vagy elég ha email-ben hivatkozok magánéleti okokra és megszüntetik a tanulói jogviszonyom?"


Igen, elég ennyi.

2012. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem személyesen, vagy telefonon hatásosabb, iletve nem is mindegy melyik suliról van szó. Viszont vannak olyan okj-s képzések, amiket ha nem végzel el(hivatkozhatsz bármilyen okra, őket nem érdekli), akkor kifizettetik veled a tanfolyam árának egy részét, függetlenül attól, hogy ingyenes volt-e. Illetve ez a második okj fizetős lesz úgy tudom.

Bocsi, hogy offolok: de megkérdezhetem, hogy ez a tanfolyam amire beiratkoztál nappalis volt és hány éves? Mert én is kb. ugyanígy vagyok, mint te, csak a diákmunka miatt mennék és nem tudom, hogy milyen esetben vállalhatok diákmelót, mármint, hogy csak nappalis okj-n vagy egyéb dolgokon is...

2012. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!