Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ képzésről kiiratkozás? Ha...

OKJ képzésről kiiratkozás? Ha nem vizsgázom le, lehetséges-e, hogy jövőre ismét indulhassak egy másik képzésen ingyenesen?

Figyelt kérdés

2 hónapja (ingyenes) felsőfokú OKJ-s képzésen vagyok, de elég gyorsan realizálódott, hogy ez nem az ami nekem kell. A képzés nem elég intenzív, lassú, és amolyan "tojjunk bele" érzetet ad. Ha itthon nem tanulok, ott nem csinálok semmit, szóval nem sok értelme van. Viszont nem szeretném elpazarolni az állami támogatást sem. Tehát a kérdés adott: ha én most jelentem, hogy ki szeretnék iratkozni, és meg is teszem, akkor jövőre indulhatok-e szintén egy ingyenes képzésre?


Gondolom a családi pótlék nyilvánvalóan elveszik (szóval muszáj lenne egy meló, csak azt se a bokorban árulják), meg minden egyéb támogatás, amíg nem leszek ismét tanulói jogviszonyban. Jahm, és még egy kérdés: a diákigazolvány megmarad, vagy kiiratkozásnál vissza kell szolgáltatni?


19/F, tavaly (illetve még idén) érettségiztem.


2011. okt. 24. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nincs meg a papírod, addig kiiratkozhatsz, és majd elkezdhetsz egy másikat ingyen. A diákigazolványt nem tudom, azt a suliban kell megkérdezni.
2011. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most ez "sima" OKJ?

(Vagy felsőoktatási szakképzés)

2016. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik szakma?
2018. okt. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik suli?
2018. okt. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!