Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkeztem egy iskolába...

Jelentkeztem egy iskolába amit nem akartam igazán és most nem igen érzem jól magam ott, változásra van esély vagy mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Régen már teljesen kis korom óta kiszemeltem magamnak egy középsulit és valamiért változott a döntésem és nem abba mentem. A kiszemelt iskola a "Gundel Károly Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskola" és amibe most mentem hát az egy közgazdasági suli...egyátalán nem jó érzés ott lenni és most megyek 10.be...anyummal most beszéltem erről és ő aztmondta a gundel lett volna a kiválasztott iskolám és most így belegondoltam, hogy lehet átkéne iratkozni vagy valamit tenni vagy mostmár ebben a kis fészekben tanuljak még 4 évet.

2012. aug. 18. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még csak 10.be mész simán átmehetnél..
2012. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod? De mit vagy hogy kell, ezt az egészet megcsinálni?
2012. aug. 18. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmész az adott iskolába és ott megmondják a feltételeket.
2012. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem szóval akkor megéri ezt megtenni? És akkor akár mondjuk a jövőhéten felmehetnék megnézni, hogy mit hogy?
2012. aug. 18. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül pont tudom: szerdánként vannak nyitva nyáron, a 109-es irodába kell menned, a tanulmányi osztályra. sok sikert, jó suli a Gundel!
2012. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!