Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óvodapedagógus szakon mennyire...

Shan93 kérdése:

Óvodapedagógus szakon mennyire kell tudni rajzolni, énekelni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdem a szakot és az előzetes énekvizsgán nagy nehezen feleltem csak meg, ezek után továbbra is énektanárhoz fogok járni, de nem tudom, hogy milyen fontos az ének a későbbiekben. Rajzolni elég jól tudok, de most lenne lehetőség egy jobb agyféltekés tanfolyamra (30E), szerintetek megéri, és hasznát lehet venni az ottani rajzórákon? köszii mindenkinek előre is :)

2012. aug. 21. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

nem lesz nagy valami hidd el :)

segíteni fognak mindenben, ha már bekerültél ez miatt nem dobnak ki

hol kezded?

2012. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
EJF Baja... ezért is gondolom, hogy nem éri meg a dolog, bár lehet, hogy elmegyek, mert azért érdekel :D
2012. aug. 21. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

lehet egy kérdésem?

koleszos vagy? ha igen könnyen bekerültél? milyen feltételekkel és pontokkal?

félek a jelentkezéstől, mert ha távoli sulit választok és nem lehetek koleszos akkor szívok :/

köszi ha válaszolsz :)

2012. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
minden "hülyét" felvesznek
2012. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!