Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérváron melyek a...

Székesfehérváron melyek a gyengébb közép iskolák?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire gyenge, szakközép iskola-e..

de pl. Szent István, Vörösmarty, Deák, Árpád, Hunyadi meg Bugát is még talán, de ezek kicsit jobbak.

Comenius sem túl erős..

2012. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Aranykéz
2014. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

elso hozzaszolo..

nem nem hunyadis vagyok hanem szechenyis :D .. de a hunyadi eros szakkozep :) nyilvan nem az ugyvitel szakka de pl az inof is jo a kozgazdasagi stb :) a bugat mar nem anyiraa habar no comment azzal kapcsba

2015. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
61%
1. Istvan, Deak, Arpad, Jaky se tul eros, na meg a fizetos sulik kozul Lanczosban kb. semmit nem kell tanlni
2015. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó 1.István?

Most vagyok 9.es, nekem már most eléggé erős.. Meg mi az hogy nem kell tanulni? Szerinted miért vannak 12. végére kb 15en az osztályban? Fehérvár egyik legerősebb szakgimnáziuma...

2016. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki a Hunyadit, a Bugátot, a Jákyt meg a többi hasonló kategóriájú középiskolát a gyengék közé veszi, az nem normális.
2016. nov. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na meg az I. István... divat lett az I. Istvánt gyenge iskolának minősíteni a külsősök részéről, pedig a követelmény ott nagyon magas, és a legerősebb szakközép (most már szakgimnázium) a városban.
2016. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!