Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemen én választom ki,...

Az egyetemen én választom ki, hogy melyik tanárnál akarok tanulni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy csoportbontás van. Ezekbe ált. mi alapján sorolják be az embereket? Betűrendben? Van egy-két tanár akit szeretnék elkerülni....

2012. aug. 21. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
erre van a tantárgyfelvétel. meg van adva h melyik tanár mikor tartja az adott órát. ha ahhoz a tanárhoz akarsz menni abba az időpontba akk azt veszed fel.
2012. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van ahol az órarended auto megkapja a diák és ott nem variálhat de a legtöbb helyen te veszed fel az óráid és ugyan a fő szempont általában az időbeosztás, de ha adott tárgyat több tanár is oktat akkor te variálhatsz köztük, de van úgy, hogy csak 1 tanár tartja.
2012. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg van adva gyakorlatoknál, hogy pl van 4 csoport, és névsor szerint osztják be az embereket. Mindegyik tanár kap egy csoportot, variálni nem lehet.
2012. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 delusion ***** válasza:

Ha most kezdesz, akkor gondolom már tudod, ha nem, akkor az alábbi változatok jöhetnek szóba, illetve ezekről hallottam eddig:


1. Valamilyen változó alapján automatikusan beosztják az hallgatókat csoportokba. Ez a változó általában a név szokott lenni.


2. Van X darab csoport, Te döntöd el, hogy melyiket választod, de akkor az összes kurzusod ahhoz - az általad kiválasztott - csoporthoz kell felvenned.


3. Adminisztratív, egyéb okokból mindenkinek fel kell vennie a gyakorlatot, szemináriumot valakinél, de ezek vagy közösek, vagy szinte teljesen szabad, lehetséges az átjárás köztük, mert pl. nincs számonkérés belőle, és/vagy megegyezik a leadott anyag, az oktató személye mindenhol, stb. stb.


4. Van Y db tárgyad, mindegyikhez tartozik szeminárium/gyakorlat/egyéb csoportbontást igénylő kurzus, mindet oda veszed fel, ahova akarod, senki nem nézi és senkit nem érdekel.

2012. aug. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!