Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudtam egy tantárgyat...

Nem tudtam egy tantárgyat felvenni, későbbiekben ez baj lehet?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha nem tudtam egy kötelező tantárgyat felvenni (pénzügyek alapjai) és arra elég sok tantárgy épül a következő félévekben, akkor + 1 félévet kell majd járnom, vagy beleférek a 6 félévbe, mert a p.alapjai ajánlott első félévben...?:S
2012. aug. 22. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd meg, hogy mi épül azokra a tárgyakra, ami erre a tárgy épül... ezt mi nem tudhatjuk, csak te
2012. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg még beleférsz, de nézd meg hogy mi épül rá, és a ráépülőkre mi épül. De kizártnak tartom, hogy amiatt csúsznál.
2012. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de így ismeretlenül ezt honnan tudjuk biztosan? Te jársz oda, neked kellene tudnod, mi épül még azokra, amik erre is épülnek majd. Elég kevés ez az infó.


Ha egyedül neked nem sikerült felvenned, csak miattad nem biztosa, hogy meghírdetik következő félévben. Akkor pedig akár 1 éves is csúszhatsz.

2012. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jóó igazatok van, megnéztem, ha hirdetik a tantárgyat jövőre, akkor bőven beleférek.
2012. aug. 22. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!