Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EGYETEMI KOLLÉGIUMBAN megválas...

EGYETEMI KOLLÉGIUMBAN megválaszthatom, hogy kivel szeretnék lakni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy összeállunk páran csajok, hogy egy blokkba szeretnénk menni, ezt lehet?


Ja és ha az egyik lány nem tud ott lenni a beköltözés napján, csak másnap, akkor kérhetem, hogy tartsanak fel neki egy helyet a mi szobánkban?



2012. aug. 23. 16:50
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs, *tartsanak fenn
2012. aug. 23. 16:51
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és eleve hogy zajlik egy ilyen beköltözés?
2012. aug. 23. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a beköltözéskor kell kérvényeznetek, és akkor egy szobába kerülhettek. Sajnos többet nem tudok, mert én is most kezdek :D
2012. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kollégiumi jelentkezéskor kellett jelezni ha valakivel együtt akartunk lenni, utána az első két héten lehetett cserélgetni a szobákat.
2012. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is koliba jelentkezéskor kellett jelezni, hogy kivel szeretnénk lenni, beköltözéskor ki voltak osztva a helyek.

Szerintem ha még lehet akkor kérheted, hogy ki lakjon veletek a szobában.

Egyszer engem különraktak, akkor először a szintfelelőssel megbeszéltük, hogy csere lenne, utána bementünk a gazdaságiba, ott átírtak és másik kulcsot kaptam.

Ha a hely üres akkor minden további nélkül átraknak bárkit, ha lakik ott valaki, vele kell menni cserét kérni.

2012. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos kaptatok valami elérhetőséget a kolihoz, email vagy telefon, biztosat csak ők tudnak mondani, főleg hogy még azt se írtad ide melyik koleszről van szó. De ált. minden megoldható. :)
2012. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha első éves vagy, akkor valszeg nem tudsz ilyet kérni. Később, az év folyamán viszont lehet kérni, és ha mindenki beleegyezik, akkor a csere megoldható. Ha felsőbb éves vagy (kétlem) akkor lehet kérni, hogy kivel, kikkel szeretnél egy szobába kerülni. Persze, ezek a lehetőségek kollégiumonként eltérőek lehetnek, adott kollégium e-mail címén vagy személyesen érdeklődj, pontos tájékoztatást ők fognak adni.
2012. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!