Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit vigyek gólyatáborba?

Mit vigyek gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Két napara megyek, reggel megyünk és másnap délelőtt már jövünk is vissza. Ugye ehez nem kell sok ruha? Milyen ruhában menjek hogy jó legyen az első benyomás? Egyébként gimis gólyatábor, ott is van nagy ivászat, szokás piát vinni? Ugye a gimis gólyatábor nem a piálásról és a szexről szól? Mert én nem vagyok olyan. Nálam a maximum egy kis sör.

15/L



2012. aug. 23. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagy ivászat lesz ott, elvileg felügyelő tanárok is lesznek veletek. Menj mondjuk egy farmerban, valami átlag pólóban, vigyél egy váltó pólót, pizsit és játszós ruhát (szabadidőt). Esetleg ha rövidnadrágban mész, akkor egy hosszú farmert, vagy fordítva.
2012. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fészket.
2012. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
36%

"Nálam a maximum egy kis sör" ??? 15 éves lány? 17 éves fiú vagyok, és még életemben nem ittam egy kortyot sem. 15 évesen azt se tudtam, hogy mi az a sör vagy bor...

Persze a mai világban már ez is nagy eredmény, hogy nem iszod részegre magad minden péntek délután.

Nem kell sok ruha, olyanra készülj, mint egy osztálykirándulás, csak idegen emberekkel. És egyébként nem lesz pia, a felügyelőtanárok vigyázni fognak rátok. :) Bocsi az offért, de gondoltam leírom a véleményemet.

17/F

2012. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ! Nem haragszom a véleményed miatt . örülök hogy elmondtad.
2012. aug. 24. 23:31
 5/6 anonim válasza:
30%
Egy kis sör lol. De hát ez kész egy kis sör LOL!! Hát te.. . úristen ez kész. Mindegy utolsó válaszoló te meg szerintem vagy b uzi vagy.. Vagy b uzi.
2012. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó a válaszolnak semmi ertelme
2012. aug. 26. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!