Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek sikerült idén a felvétel...

Kinek sikerült idén a felvételi Debrecenbe pszichológiára?

Figyelt kérdés
Keresem leendő csoporttársaimat! (Általános fórumokon nnem igazán találtam ilyen topicot...)
2009. júl. 24. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ide jelentkeztem harmadiknak, elte és ppke után és 430 pontom van, épphogy nem sikerült :(
2009. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem sikerült, ahogy látom, 9 ponttal maradtál le. Hova mész végül?
2009. júl. 24. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehová, mert csak ezt a hármat jelöltem meg támogatottan. Remélem majd jövőre.

Neked gratu:)

2009. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia

tudom, hogy nem ide tartozik, de én jövőre érettségizek és szeretnék ide menni. Kellene pár info róla, kérhetnék vagy írhatok neked privit?

köszi

2009. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, írj nyugodtan, szívesen segítek, ha tudok!
2009. nov. 13. 12:28
 6/7 anonim válasza:
Én is oda szeretnék menni! Ha angolból teszek emeltszintűt, akkor arra is jár a 40+ ugye? Nyelvvizsgám természetesen van
2010. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy ha van angolból emelt szintű érettségid és középfokú nyelvvizsgád akkor a nyelvvizsgáért nem számít plusz pont, tehát megkapod a 40 pontot az emelt szintű vizsgádért de nem kapod meg azt a 25-28 pontot a nyelvvizsgádért. Inkább másból emeltezz. Pl:töri,magyar,biosz. :)
2011. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!