Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nem késő még...

Szerintetek nem késő még középiskolai kollégiumba jelentkezni?

Figyelt kérdés

Még hónap elején voltam bent jelentkezési lapot kérni, de valahogy elfelejtődött így nyáron... Akkor emlékszem, hogy azt mondták, hogy az ő elsőseiket már beosztották, de van még szabad hely. Határidőt se mondtak, csak hogy valamikor vigyem vissza a lapot vagy küldjem el postán. (Én nem ebbe az iskolába járok, csak mi is az ő kollégiumukhoz tartozunk. Most leszek végzős OKJ-n.)

Hétfőn nem lenne túl késő leadni a jelentkezési lapot? Jövő vasárnap már beköltözés van, tudom hogy nagyon utolsó utáni pillanatban jutott eszembe...


2012. aug. 25. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Feltétlenül vidd el hétfőn!

Ilynekor már bent vannak és készülnek a szobabeosztások.

2012. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!