Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted a férfi vagy a női...

Szerinted a férfi vagy a női tanárok jobbak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nők
2012. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de lány vagy igaz?
2012. aug. 26. 23:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Férfiak.

Bár volt 1-2 nagyon jó nőnemű tanárom is.


22/l

2012. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a férfiak... eddig egy életképtelen férfi tanárom volt... a többi meg kimagaslóan jobbak voltak az átlagnál...a nők meg semmi...tényleg csak 1-2 van aki jól is tanít és féken is tartja a diákokat....


18/L

2012. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Ez olyan mintha megkérdeznéd, hogy a nyár vagy a tél jobb évszak-e -.-

Amúgy ahogy én észre vettem még általánosban főleg alsóban szinte csak illetve túlnyomó többségben nő van, gondolom mert itt még kisebbek a gyerekek. Gimiben már alig volt női tanárom és egyetemen eddig csak egy gyakorlaton láttam egy év után női oktatót. Szóval most ennyi erővel egy ilyen kérdés miatt levonhatnám azt a következtetést, hogy a férfiak :D de ez hülyeség mert ez egyén függő nem pedig nemi kérdés.

2012. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nem függő. Nekem mindkettőből volt jó és rossz is, talán nőből arányaiban több rossz volt, de ez azért lehet, mert férfiként extra elhivatottság kell, hogy valaki tanárnak menjen.
2012. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!