Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárok! Ti mit gondoltok...

Tanárok! Ti mit gondoltok arról, hogy egy férfi tanár perverz dolgokat mond alapsulis csajnak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Egyébként bárki válaszolhat.Nem írok tantárgyat,kort,nevet ,mert nem akarok bajba kerülni.

Mi a véleményetek az ilyenrol?Pl. óra után odajon,és perverz dolgokat mond nekem,a folyosón úgy hív hogy szerelmem,meg ilyenek.Jah,és állandóan szemez velem órákon.Mondjam meg neki hogy stop,vagy mit csináljak?Mert ez már túlzás.Újsággal elmegy mellettem a folyosón és rácsap a seggemre,persze olyan diszkréten,hogy senki se lássa?

Help me!Pls!


2010. febr. 19. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Te korodat leírhatnád.
2010. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
15
2010. febr. 19. 21:48
 3/13 anonim ***** válasza:
küldd el a qrva annyába,rugasd ki
2010. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
+1, de ez k*rvázás nélkül is megoldható. Az ilyen nem odavaló.
2010. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első körben beszélj erről az osztályfőnökkel!
2010. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért akkora balhét nemakarok,hogy egész suli tudja,és ezen csáncsogjanak.Amm az nem lenne olyan könnyű,mert az apja egy nagyon befolyásos ember a suliba,nagyon.
2010. febr. 19. 22:01
 7/13 A kérdező kommentje:
oh,köszi,sztem ezlesz.megmondom az of-nek,rem ő majd leállítja!ha nem,akkor nincs más választás,beszélek vele én,és sztem felhagy ezekkel,mert félti az állását annyira!
2010. febr. 19. 22:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Szülő...
2010. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szülő aztán igazgató.

Ha akarod a szülő lépcső kihagyható.


Ha ez után romlana az adott tárgyból véletlenül az átlagod akkor panasztétel megint.

2010. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"...Amm az nem lenne olyan könnyű,mert az apja egy nagyon befolyásos ember a suliba,nagyon...."


Ez egy nagyon necces téma. Hiába nagy ember spanja, ilyen ügyben kevesen mernének védelmére kellni, mert a védelmező is bele bukhat!

2010. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!