Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok az encsi Váci...

Mit gondoltok az encsi Váci Mihály gimiről?

Figyelt kérdés
Borsod Abaúj Zemplén megyében :D

2012. aug. 27. 14:59
 1/1 anonim válasza:

Tudom, hogy már(nagyon :P) régi kérdés de valakinek hátha hasznos lesz.

Szerintem igazságtalanul le van nézve az az iskola.

Sok jó tanár van ott, figyelnek a gyerekekre,szoktak lenni mindenféle pályázatok. Most úgy hallottam babzsákokat kapott az iskola és azokat használhatják a gyerekek, de csereüdültetések is szoktak lenni.Színházba lehet bérletet venni(legalábbis az én időmbe úgy volt de ha jól tudom most is), Zakupánéba szerveznek kirándulásokat, sítábor is szokott lenni. Mivel aránylag kis létszámú iskoláról van szó, így szinte mindenki ismer mindenkit,kisebbeket nagyobbakat egyaránt. Igaz Encs elég kis város,nem egy Miskolc vagy valami, de suli után be lehet ülni sütizni,palacsintázni,gyroszozni,pizzázni :D

Szerintem összességében jó iskola, ha valaki tanulni akar annak itt minden lehetősége megvan rá. :)

2018. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!