Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sanoma Média Akadémia. Valaki...

Sanoma Média Akadémia. Valaki az alábbi kérdésekre tudja a választ?

Figyelt kérdés
Kritikus újságíró szeretnék lenni. Néztem a Sanoma Méfia Akadémiát. Ez rendes egyetem, vagy főiskola, OKJ-s képzés vagy csak egy sima tanfolyam? A honlapon nem találtam semmi ezzel kapcsolatos dolgot. És, itt vannak pontszámok, ami alapján felvennek? És gimnáziumból tovább tanulókat is felvesznek?
2012. aug. 27. 22:10
 1/4 anonim válasza:
Én is szemeztem vele. Szerintem itt nincsenek pontszámok, azok kerülnek be ide, akik ki tudják fizetni.
2012. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen. Ezt el is felejtettem kérdezni.
2012. aug. 27. 23:53
 3/4 anonim válasza:

A Sanomában többféle újságírói képzés van (igazodva a Sanoma porfóliójához) Leginkább(női) magazin, online, bulvár, illetve van két rövid tanfolyam (szerkesztői és írói).

Nincsenek ponthatárok és nem is OKJ-s a képzés, de középiskolai végzettség kell hozzá és felvételi is van. Az első körben csak be kell küldeni saját anyagot+CV-t stb, a második fordulóban pedig személyesen kell megjelenni, ahol egy szóbeli és egy írásbeli vizsgát kell teljesíteni. Mindenki azt hitte, hogy mivel fizetős a képzés mindenkit felvesznek majd, de nem! És ha valaki Sanomás terméknél akar dolgozni, annak a legjobb referencia, ha ezt a tanfolyamot elvégzi.

2012. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. aug. 31. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!