Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati egyetem...

Nemzeti Közszolgálati egyetem levelező szak?

Figyelt kérdés
Az itt megszerzett képesítésem ugyanannyit ér mintha nappalin szerezném meg? Tudom buta kérdésnek hangzik de valamilyen szinten ésszerű! Illetve levelezőn hányszor kell bejárni az iskolába? Vagy ez az adott szaktól függ?

2012. aug. 28. 13:51
 1/7 A kérdező kommentje:
A rendészeti szakirányon, ezt elfelejtettem mondani!
2012. aug. 28. 13:52
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyanannyit ér!amúgy a felvin ki van írva, de kb 2 hetente kell általában bejárni előadásokra
2012. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3*1 hét levelezőn a konzultáció.

A rendészeti szakirány elég tág fogalom:) Már csak 7 szakirány van azon belül:) Természetesen ugyanannyit ér mintha nappalin csinálnád meg, viszont vannak levelezőn speckó feltételek. Ezeket elolvastad? Konkrétan melyik szakra szeretnél menni?

2012. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vám és Jövedékigazgatási szakirány
2012. aug. 29. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Levelezőre csak akkor mehetsz, ha hivatásos vagy...hogy rendőrségnél, tűzoltóságnál vagy NAV-nál. Neked akkor konkrétan utóbbinál. Civilként csak nappalira jelentkezhetsz.
2012. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
- A rendészeti igazgatási-vám- és jövedékigazgatási szakirány alapképzési szakra azok a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (továbbiakban: NAV) hivatásos állományában dolgozók jelentkezhetnek, akik már legalább egy éve teljesítenek szolgálatot a NAV, vagy jogelődjének a Vám- és Pénzügyőrségnek az állományában (az ezt tanúsító dokumentumot a jelentkezési laphoz csatolniuk kell) és rendelkeznek középfokú szaktanfolyami, illetve az 1999. és 2007. között szerezhető vám- és pénzügyőri szaktanfolyami végzettséggel. Továbbá tanulmányaik folytatása érdekében vállalják, hogy velük a NAV (a Vám- és Pénzügyőrség, valamint a Rendőrtiszti Főiskola közötti korábbi együttműködési megállapodásban foglaltaknak megfelelően) tanulmányi szerződést köt.
2012. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, előbb rosszul írtam, katasztrófavédelemre+ a 2 polgári szakra levelező tanrendben is jelentkezhetsz civilként.
2012. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!