Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SE-ETK dietetikus szakirány...

SE-ETK dietetikus szakirány LEVELEZŐ képzésen délelőtt is van oktatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon fontos lenne ezt a munkahelyemen megmondani, sajnos az egyetemen nem tudtak segíteni. Esetleg aki tavaly levelezős volt ezen a szakon, tudna segíteni, nem hiszem hogy ez évente változik. Köszönöm szépen!

2012. aug. 7. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy tudom,hogy 3szor egy félévben van havonta 1 hét tömbösitett oktatás. S akkor reggeltől délutánig. Sajnos többet én se tudok,mert most vettek fel engem is.
2012. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezt hol olvastad? A konzultációs hetek fent vannak már a honlapon, szeptember 10-14 az első.
2012. aug. 7. 12:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezt hol olvastad vagy hol hallottad? A konzultációs hetek fent vannak már a honlapon, szeptember 10-14 az első.
2012. aug. 7. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:

yilt napon mondták,de itt irják: [link]


Egyébként van Fb-os csoportunk is. Első éveseknek is 10-14 között lesz az első hét? Ez jó info!:)

2012. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem de Dietetikus 1 nincs a táblázatban:(
2012. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A táblázatban van, az Erkel utcaiban nézd, utolsó oszlop. szeptember 10-14, október 15-19,november 19-23. Köszönöm a segítséget!
2012. aug. 7. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!