Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha még nincs aláírva a hallgat...

Ha még nincs aláírva a hallgatói szerződés, addig nem mehetek el a beiratkozásra se?

Figyelt kérdés
Most olvasom az etr-ben, hogy előfeltétel, de nekünk holnap reggel nyolckor van beiratkozás, addig meg már nem tudom aláírni, ez nagy baj?
2012. aug. 28. 15:30
1 2
 1/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Mi akadályoz meg az aláírásban?
2012. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem a beiratkozásnál nyomják az orrod alá?
2012. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az akadályoz meg, hogy eddig nem tudtam, hogy ELŐTTE kell aláírni, most du. 4 van, a beiratkozás meg holnap reggel nyolckor lesz, és állítólag nem ugyanott. Most már világos a kérdés?
2012. aug. 28. 16:00
 4/11 anonim ***** válasza:
SZTE?:DD
2012. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, SZTE. Mondhatnál vmi jó hírt.
2012. aug. 28. 16:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudtommal (felvin olvastam, gondolom hivatalos az infó) a beiratkozáskor kell aláírni. Gondolom odamész, az orrod alá tolják, aztán ha aláírtad, akkor kapod meg az indexet meg akkor iratkozhatsz be...
2012. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekünk elvileg a HSZI-n kell.
2012. aug. 28. 18:04
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:
26%

"Most már világos a kérdés?"


Bár most már gondolom megoldódott a problémád, de még mindig nem világos. Keresel egy olyan ismerőst, akinek van netje és nyomtatója, bemész a városi könyvtárba, főpostára etc., kinyomtatotd, aláírod, másnap viszed. Délután 4-kor ezt meg lehet oldani.

2012. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előző: és mégis honnan szerez hiteles példányt? (amit elvileg szerinted csak úgy ki lehet nyomtatni). mert a felvin nem hiteles példány van fent. csak a HSZI-ben lehet aláírni reggel 8tól délután 4ig.
2012. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem tudtam, elnézést kérek. (kérdező nem azt írta, higy nincs hallgató szerződse, hanem hogy ő nem tudja aláírni).
2012. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!