Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van akkor, ha az egyetem...

Mi van akkor, ha az egyetem befejeztével EU-n kívülre megpattanok, és nem fizetem vissza a tandíjat?

Figyelt kérdés

#hallgatói szerződés #tandíj visszafizetés
2012. aug. 23. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem beperelnek.
2012. aug. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rákerülsz egy "fekete listára", és életed végéig tartozni fogsz, amit rögtön behajtanak rajtad, ahogy Mo. területére lépsz...
2012. aug. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Akár még az is lehet, hogy érvénytelenné teszik a diplomádat, mivel nincs kifizetve.

Az interpollal is üldöztethetnek, legrosszabb esetben pedig lenyomoztatnak és behajtatják a tartozásodat a helyi maffiával.

2012. aug. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy meglopod a polgártársaidat, mindaz amit fentebb leírtak.
2012. aug. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Semmi nicns!! Tégy így!!!!Aztán ha külföldön dolgozol se perc alatt vissza tudod fizetni, és így legalább nem kell bujkálnod, ha idővel rád jón, hogy hazalátogatnál
2012. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
ja, és nem hiszem, hogy külföldön bárhová mész segítenének a magyar állatnak elkapni téged, nem hiszem, hgoy foglalkoznának az üggyel, mivel ez az aláírósdi ez ALKOTMÁNYELLENES
2012. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6#: ez érdekes, mért alkotmányellenes? komolyan kérdezem.
2012. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha bevezették törvényként, nem alkotmányellenes, mivel minden törvény átmegy az alkotmánybíróság kezén. Ha ők elfogadják, onnantól kezdve nem alkotmányellenes.
2012. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem marad ez sokáig így. Behajtani meg pláne nem tudják. Ide vissza meg minek jönnél. Kint bőven keresel annyit, hogyha akarod, visszafizeted. Egyébként tényleg nem szép dolog fizetés nélkül megpattanni.
2012. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem alkotmányellenes.

És nem jó dolog megpattanni, mert kiadhatbak a nemzetközi hatóságoknak, visszatoloncolnak ide és szívás. Szerintem senki nem akár egy ilyen megurcoltatást főleg hogy akármilyen jóra diplomazol azok után nem állnának veled szóba. Sehol.

2012. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!