Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kíváncsi vagy pár részletkérdé...

Kíváncsi vagy pár részletkérdésre? Szívesen segítek eligazodni pár dologban az egyetemmel kapcsolatban! Lásd még lejjebb!

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Először is nem vagyok nagyképű, és nincs húdenagy élettapasztalatom, de szívesen válaszolok bármilyen kérdésre (sulikezdéssel, vagy szakmával kapcsolatban), mivel láttam, hogy sok az elsős! Annak idején nekem is jól jött volna pár dolog... :) Mailben is! :) Főleg TTIK-sok, mivel Biológia Bsc-s vagyok... :) Puszi mindenkinek! :)
2009. júl. 26. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
melyik suliban tanulsz? szóval melyikről kérdezhetlek?
2009. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van:)

Tavaly elkezdtem az orvosit, sikeresen be is fejeztem az első évet, de rájöttem, hogy az agyam nem elég nagy ahhoz , hogy ezt végigcsináljam, így jelentkeztem biológia szakra és fel is vettek szerencsére. Az orvosihoz képest milyen?

2009. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
SZTE-n... De a beíratkozás, az órák fajtáinak nagy része megegyezik... Ill. pl.: volt olyan kérdés, hogy füzetbe kell-e jegyzetelni... Vagy mi az az index... Sztem ezekre tudok válaszolni... :) Jah, és informatikus, és pl.: élelmiszer mérnök barátom/barátnőm is van, szal erről is tudok nyilatkozni... :)
2009. júl. 26. 20:10
 4/6 A kérdező kommentje:
20:08! :) Sok orvosis ismerősöm is van, és azt kell mondjam, hogy elég sokat kell itt is tanulni, az orvosihoz képest is! Csoporttársam anno 14X ponttal jött (vmi nyelvvizsga mizéria miatt került a bioszra), és azt mondta, hogy ahh, majd én elmacázgatok itt, úgyis én vagyok az egyik legtöbb ponttal érkezett hallgató, és most másodév után itt akarja hagyni, mert úgy érzi nem bírja... Ez egy vélemény. Azért kérdezz meg mást is. :)
2009. júl. 26. 20:16
 5/6 A kérdező kommentje:
20:08! :) + Bár gondolom ilyesmi, mint Élettan, Sejtbiológia, Biokémia jól menne neked... De mivel pl.: Élettanból nincs Élettan biológusoknak, ezért mi is a Fonyó féle Élettan orvosoknak-ból tanuluk, persze részeket kihagyva...
2009. júl. 26. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszi a választ:)

Remélem azért sikerülni fog.

20:08-as:)

2009. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!