Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-n mikor van pótbeiratkozá...

ELTE-n mikor van pótbeiratkozás? Nem tudok elmenni a beiratkozásra, mert nincs meg az egyik dokumentumom.

Figyelt kérdés
...pótbeiratkozásról pedig SEHOL nem találtam infót. Létezik, hogy nincs is? Ha erre nem tudok elmenni, akkor nem tudok beiratkozni?
2012. aug. 29. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. Hívd fel a TO-t, valószínűleg náluk kell majd utólag megoldanod de ők fogják tudni elmondani mi is ennek a menete.
2012. aug. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy pótbeiratkozás.Ha nem mégy el a beiratkozásra, akkor olyan, mintha nem akarnád elkezdeni a tanulmányaidat, tehát teljességgel törölnek a rendszerből. menj el a rendes beiratkozásra, és ott mondd el a nyűgödet.
2012. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el, és utólag pótolj. Ebből nem lesz gond.
2012. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk (BME) olyanok is eljöttek, akinek nem volt meg valamelyik dokumentuma. Nekik azt mondták, hogy nem baj, vigyék be később. (Mondjuk van lehetőség pótbeiratkozásra is, nem tudom, nálatok miért nem.) Szerintem hívd fel a TO-t.
2012. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket! Lehet én sem tudok bemenni, dolgozó ember vagyok, majd kiderül. Ráadásul hiányozna is egy dokumentumom.


Még anno a BGF-re felvettek, de meggondoltam magam, nem mentem el a beiratkozásra, nem is mondtam ugye semmi, mert nem akartam beiratkozni és utána egy-két nappal felhívtak a TO-ról hogy akkor nem kívánok beiratkozni vagy csak nem tudtam megjelenni és akarok-e menni máskor.

2012. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!