Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumi kollégium általában...

Gimnáziumi kollégium általában jó vagy rossz? Könnyebben lehet ott tanulni, mint otthon? Kiengednek az utcára? Lent.

Figyelt kérdés
Vasárnap költözöm, és félek hogy kiközösítenek vagy valami...igaz ez pont egy vallásos (piarista) iskola de akkor is lehetnek olyanok...
2012. aug. 30. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ajaj, pont a vallásos iskolák ilyenek. Én már csak tudom, jártam ilyen helyre 4 évig, igaz, kollégiumba nem, de ismerek onnan még pár embert.

A kimenő az talán "este" 5-ig van, szabadság gyakorlatilag 0.

Semmiképp nem mentem volna ilyen helyre a helyedben.

2012. aug. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vallásos iskola. Az nagyon durva lesz, mert csak melegek, és zsicik járnak oda. Szóval vigyázz a seggbekukitól :D
2012. aug. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a vallásos suliba jarnal a legnagyobb ribik. Este 6ig van kimenő valamint minden 2. héten mehetnek csak haza így akkor kell kiélniük magukat. Nagyon durva ami ott megy, remélem te nem válsz majd ilyenné
2012. aug. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tanulni semmiképp nem lehet könnyebben. Én hangosan szeretek tanulni, amit kollégiumban kicsit nehéz kivitelezni. Én nem szeretem a kollégiumot, mert bebörtönözve érzem magam, épp hogy kiengednek az iskolába, utána már mehetek is vissza, h sziló előtt kajálhassak...

Én úgy gondolom, ez eléggé egyén, ill. kollégiumfüggő, van olyan ismerősöm, akiknél sziló idő alatt simán kiengednek, sőt, este még bulizni is mehetnek, ha a szülő beleegyezik. Na de az a hely olyan is...

Sok szerencsét a kóterhoz, én is vasárnap költözöm, immár utoljára! :)

2012. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2016. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!