Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények? A pécsi Bánki...

Vélemények? A pécsi Bánki Donát Utcai Általános Iskoláról (Bánki suliról) és a Kovács Béla Általános Iskola (Pázmány suliról)

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 10:27
 1/1 anonim válasza:
Én a Bánkiba jártam 8 évig.( tudom későn írok bocsi, de lehet még mindig aktuális a biztonság kedvéért elmondom. ) Nem voltam egy balhés gyerek, sose volt bajom a tanárokkal. Azonban több osztálytársam is hangoztatta nem egyszer, hogy elég rossz és nem szeret ide járni. Volt akit kirúgtak innen az azt mondta, hogy a Bánki sokkal jobb mint amibe volt, szóval eléggé megoszlanak a vélemények. Nem erős iskola, nem vagyok büszke rá, de semmi tanulással(1-1 verset tanultam)állandóan 3.5 volt az átlagom. Itt nincs olyan, hogy egy tanár megüt egy gyereket se fordítva, 8 év alatt egy ilyet se láttam. Elég szegény iskola nagyon beosztja mit mire költ. Röviden ennyi ha bármi kérdésed van várom még. Ja és Pázmányról nem tudok semmit.
2013. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!