Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hévíz Bibó vagy Keszthely...

Hévíz Bibó vagy Keszthely Asbóth? Vélemények?

Figyelt kérdés
Ki mit tud ezekről az iskolákról? Az asbóthban az infó szak érdekel,tapasztalatok? És mit tudtok a Bibóról? Mennyire kemény iskola? Igaz hogy nagyon szabályozott pl. az öltözködés meg hogy nem lehet piercinget viselni? Csak mert gothos vagyok...Mit tudtok?

2012. aug. 29. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A Bibó erősebb suli mint az Asbóth, oda átlagos emberek járnak, csak egy két fura alak van. Az Asbóth-ról nem sok jót hallottam, sok zsivány gyerek jár oda, a tanárok sem valami jók a fegyelmezésben. Ha választhatsz én a Bibót javaslom.
2012. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csirke666 válasza:
Asbóth ba ne menj.. ha bibó ba nem jutsz be akkor inkább menj Vszk-ba..
2012. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A VSZK-ban meg az első két dolog amit elveszítesz az a pénztárcád meg a szüzességed.Nem ajánlom, bár én nem oda járok, de ismerőseim vannak ott.
2014. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó...besírtam XD de igaz. Azért az Asbóth és a Bibó között van némi különbség. Az Asbóthba kettesel a Bibóba pedig olyan 4körül vesznek fel...
2014. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mára asbóthba 4 el vesznek fel és az oktatás is magasabb színvonalú lett (mióta igazgató váltás történt )
2015. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Asbóthos vagyok, rengeteg jó programot csinálnak meg minden... igazgatóváltás után tényleg magasabb szintű lett... a tanárok nem tosszak csak egy kettő de hát az hol nem ? Vszk a legutolsó suli ahova mennék az életben... szerintem Asbóthba gyere... puszi
2015. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
bocsi *rosszak. Amúgy csomó rocker meg goth van szóval :)
2015. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tehát mára az asbóthba kell menni :D :D :D én se bántam meg
2015. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!