Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyéni tanrend? Gépészmérnök?

Egyéni tanrend? Gépészmérnök?

Figyelt kérdés

Gépészmérnöknek tanulok levelezőn. Azért jelentkeztem levelezőre, mert dolgozni szeretnék, de én kis naív azt hittem, hogy viszonylag könnyű lesz állást találni. Hát nem... ezen a környéken is nagyon nehéz, pedig elvileg itt (Közép-Mo.) nem olyan rossz a helyzet.

Szeretnék egy hosszabb távú/határozatlan idejű gyakornoki programban részt venni a szakmában. De sok helyen azt irják h nappalin kell lenni, de a heti min. 3-4 napot elvárják, h dolgozz. Ha átmennék nappalira, akkor a munka miatt lenne esélyem az egyéni tanrendre hogy megadják? És ott hogy működik az oktatás? Bár nem szívesen hagynám ott a levelezőt mert nagyon jó csapat jött össze.



2012. aug. 31. 11:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és most leszek 2. éves. Gödöllő SZIE-GEK
2012. aug. 31. 11:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont egy gödöllői diák, vagy volt diák irta, hogyha elmész gyakorlatra, akkor kapsz egy egyedi tanrendet :)
2012. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!