Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tankönyveknél csak a kötelező...

Tankönyveknél csak a kötelező tankönyveket vettük meg az ajánlottakat nem, hogy kevesebbet kelljen fizetni. Ilyenkor az ajánlottakat a könyvtárból kapom majd meg, vagy azokat után rendelni kell?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát mit értenek ajánlott könyv alatt? Nekünk ilyen nem volt. Amit adtak azokat mind használtuk is.

Az lenne az ajánlott, amit órán nem használtok, de otthon gyakorolhatsz belőle? Akkor nem hiszem, hogy könyvtárból megkapnád, saját belátásod szerint megveheted ha szükséged van rá.

2012. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát pl. én csak tankönyveket kaptam, munkafüzeteket nem. Azokat honnan kapok majd?
2012. szept. 1. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom... Szerintem sehonnan. Ha nincs a suli könyvtárában.

Ez a saját döntésetek volt, hogy nem veszitek meg, szerintem az iskolának nem feladata pótolni.

Mert jövőre akkor senki nem venné meg a könyvet majd az iskola ad jelszóval.


Nálunk úgy volt, hogy akinek járt a tankönyvtámogatás, azok részben könyvtári könyvet kaptak, részben sajátot. Sok új könyvet is megkaptak de úgy, hogy év végén le kell számolni a könyvtárban vele.

De hogy én nem akartam megvenni egy könyvet hogy olcsóbb legyen, akkor a könyvtár nem pótolta ki.

2012. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem... Ment a plusz. Akkor majd meglátom mi lesz... De erre kíváncsi leszek.
2012. szept. 1. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs ilyen hogy ajánlott könyvek. De munkafüzetünk nekünk se nagyon van. Amúgy is ha azt irják hogy ajánlott és nem kötelező akkor nem kérhetik számon az órán
2012. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2012. szept. 1. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!