Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pesti Veres Pálné gimi -...

Pesti Veres Pálné gimi - tényleg kötelező a fekete tornadressz tesin?

Figyelt kérdés
Vagy csak sablonszöveg ? És ha igen, lehet valamit felvenni- naci / póló ?
2012. aug. 24. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dehogy kötelező. Bár attól függ melyik tanárnál. Nekünk jó fej tesitanárunk volt, csak a torna tananyagnál volt kötelező, de lehetett még nadrádot rávenni, a többinél gatya-póló.

Van olyan tesitanárnő, aki torna-mániás, nála úgy tudom egész évben muszáj volt, de talán meggyőzhető még ő is, hogy ha nincs torna anyag, akkor ne..

2012. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha torna anyag van akkor kérni fogják, de lehet rá venni pólót meg nadrágot lényeg hogy alattad legyen a dressz. Egész évben még télen szokták kérni, legalább is nekünk még kérték hogy ne fázzunk fel meg ilyenek, de egyébként teljesen mindegy milyen színű dresszetek van lényeg hogy ha kéri legyen.
2012. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Igen, kötelező. Szóval ha idejössz, akkor jobb ha beszerzed. Ja és a pólót, nadrágot felejtsd el. Kint, bent, télen-nyáron tornadresszben kell lenni. Én most leszek negyedikes már megszoktam és meg is szerettem. Néha a fiúk is velünk vannak, akkor kicsit zavaró tud lenni, de amúgy nem kell félni tőle.
2012. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lol, te kinél vagy mégis 3.? xD
2012. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
palesznél van, gondolom.
2012. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is rá tippeltem, más nem ilyen elvetemült.
2012. szept. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tényleg tanárfüggő, de ha ide akarsz jönni ne ez ijesszen el, nem ez fogja meghatározni a vpg-s éveket.
2012. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tréningnadrágot lehet rá

felvenni

2013. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
csak ha tornaanyag van és lehet rá venni gatyát és pólót. pedig mi kikaptuk a legkeményebbet...
2014. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De a fiúknak miben kell lenni?
2015. máj. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!