Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Passzív félév után hogy van?...

Passzív félév után hogy van? Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ha első félév után, amit most kezdek, passzívre szeretnék menni, akkor ugye utána nekem jövő szeptembertől lenne a 2.félévem. Akkor is fel fogom tudni venni a 2.féléves tantárgyakat? Vagy ilyenkor hogy van?


Köszi



2012. szept. 2. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen a második féléves tantárgyakat aminek nincs első féléves feltétele azt fel tudod venni.
2012. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kicsit fura a kérdés o.O Ha most kezdenéd akkor neked a 2. szemesztered/féléved februártól van. Jövő szeptembertől 2. éved kezdődne alapból.

A passzív dologról annyi, hogy ha most passzíválsz akkor valószínű jobb 2félévet és jövő ilyenkor újra kezdeni, mert 2. szemeszterben már sok olyan tárgy van ami az elsőre épül és azokat nem tudod felvenni és alig tudsz bármit is teljesíteni abban a félévben.

2012. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első félévet megcsinálod, tavasszal passzívra mész (én így értelmeztem).

Egyáltalán nem biztos, hogy indulni fog mindenből keresztfélév. Nálunk pl általában néhány bukósabb tárgyból van keresztfélév, másból nem annyira. Ha az ember keresztféléven az ajánlott 30-ból 10-15 kreditet megtud csinálni/fel tud venni, akkor már sokat mondok. Érdemes utána kérdezni, hogy ez nálatok hogy működik.

2012. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

13:05-ös: Igen, szeptemberben a 2.évem ( azaz a 3.félévem) kezdődne, ha nem passziváltatnék, de így csak a 2. fog kezdődni akkor. Remélem így érthető.


Akkor ez azt jelenti, hogy mondjuk ha nekem van gazd.matek 1-2 meg informatika 1-2 akkor ezekből a 2-t nem fogom tudni felvenni, a többit valószínűleg igen?


Köszönöm az eddigieknek :))

2012. szept. 2. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:

"Akkor ez azt jelenti, hogy mondjuk ha nekem van gazd.matek 1-2 meg informatika 1-2 akkor ezekből a 2-t nem fogom tudni felvenni, a többit valószínűleg igen?"


Igen

2012. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!