Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Felvegyem...

Egyetemisták! Felvegyem holnap a tantárgyakat, ha lehet, hogy úgyis passzív féléves leszek?

Figyelt kérdés

Második félévben passziváltatni szeretném magam, de csak február elején derül ki, hogy tudok-e kimenni akkor dolgozni külföldre, vagy sem.


A tárgyfelvétel viszont holnap van..ha felveszem őket aztán már nem tudom magam passziváltatni, ugye?


Ha viszont nem veszek fel semmit és mégse megyek sehova akkor meg nem igazán marad egyik tanárnál sem hely szemináriumokon.


Segítsetek, eléggé kétségbe vagyok esve:(

Köszönöm:)


2012. jan. 26. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem csak egy napig tart nálatok sem a tárgyfelvétel, hanem 1-2 hét erejéig, február elejéig (nálunk febr. 4-ig van azt hiszem).
2012. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát köszi hogy írtál, de ha nem veszem, akkor szívok mert lecsúszok minden szemináriumról meg előadásról és 2 szak órarendjét kicsit nehéz összeegyeztetni.

Tehát a kérdésem továbbra is a következő:


Ha felveszem, aztán nem lehetek már passzív?

2012. jan. 26. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszélj a tanulmányi ügyintéződdel.


Én azt mondanám, hogy mindenképp vedd fel a tárgyakat, mert ha betelnek a kurzusok, akkor már senki nem lesz, aki helyet csinálna neked ott.

Ha viszont fel veszel minden tárgyat, és az ügyintézővel megbeszéled, lehet hogy ő 1-2 héttel később is passzív félévre tud még tenni.

hiszen őneki minden csak egy-egy egérkattintás, és a tanulmányi ügyintézőknek sokkal nagyobb hatalmuk van ott a tanulmányi rendszerben, mint egy átlag hallgató gondolná.

2012. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3. nagyon köszi!!!

Holnap bemegyek a tanulmányi osztályra, csak ma mire észbekaptam, hogy holnap tárgyfelvétel, már bezárt az iroda.

2012. jan. 26. 16:23
 5/5 A kérdező kommentje:

Háhá asszem lőttek ennek a passzivitásnak is..úgy elvagyok maradva mindennel, köszönhetően annak, hogy suli mellett dolgoztam, hogy kb egy év alatt se bírom behozni, és még hol van a nyelvvizsga...

:(

2012. jan. 27. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!