Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek ezek a Budapesti...

Milyenek ezek a Budapesti gimnáziumok?

Figyelt kérdés

Bocsi, kicsit sokat fogok sorolni, de minden érdekel róluk. Milyen a társaság, a hangulat, a tanulás,mennyire erős, a szakkörök, minden , és , hogy melyik tagozatát ajánljátok , és miért, és ugyanígy amit nem.

- Berzsenyi Dániel Gimnázium

-Szent István Gimnázium

-Teleki Blanka Gimnázium

-Vörösmarty Mihály Gimnázium

-Szerb Antal Gimnázium

-Ady Endre Gimnázium

-Apáczai Csere János Gimnázium

-Óbudai Gimnázium

-Veres Pálné Gimnázium

-Kölcsey Ferenc Gimnázium

-Színyei Merse Pál Gimnázium

-Petőfi Sándor Gimnázium

A válaszokat előre is köszönöm!

:)


2012. szept. 2. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindegyik elit gimi.

De a két legjobbat kihagytad.

2012. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom melyikekere gondolsz, de a Fazekas nem szimpatikus.
2012. szept. 2. 14:39
 3/13 anonim ***** válasza:

Pedig az a legjobb.

Talán a Trefort maradt ki.

2012. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az csak hatévfolyamosat indít ://
2012. szept. 2. 15:00
 5/13 anonim válasza:

Szia. :)

Apáczais vagyok, ha gondolod írj, szívesen válaszolok a kérdésekre. :)

2012. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is az Apáczaiba járok, nagyon jó suli. :)
2012. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
zia! Én is Apáczais vagyok :"D és nyugodtan írj privit, ha kíváncsi vagy valamire az Apiról vagy a VMG-ről.
2012. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

A Fazekas mellett az Eötvös Józsefre gondoltam elsősorban.

2012. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valóban, ezek közül majdnem mindegyik elit gimnázium.
2012. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia, remélem, még aktuális a kérdés, én berzsenyis vagyok, és nagyon imádom. :) Sok jót mondanak az iskolám közösségéről, és úgy veszem észre, hogy mindez nagyon igaz, én kicsit mindig is visszahúzódóbb voltam, mégis tele vagyok barátokkal, és úgy egyáltalán az egész évfolyam nagyon egyben van, nem csak osztályszinten ismerjük a másikat. Pedig nem egy kis közösség, azt meg kell hagyni. A tanári kar tele van egyéniségekkel, nekem szerencsére nagyon sok jó tanárom van, még a matekot is sikerült megszerettetni velem. :) Én humán tagozatos vagyok, de gyakorlatilag mindegyiket tudom ajánlani, attól függ, mi érdekel. A matek hatosztályos, és csak pár embert vesznek fel 9.-be, ezt fontos tudni, de van még biosz-kémia, fizika és nyelv is. Az összes rendezvényt a nagyon lelkes diákság szervezi, még a gólyatábort is, és hihetetlen a hangulat, egyszerűen jókedvű lesz az ember, ha belép a suliba. Szakkörök tekintetében van kosárlabda, röplabda, atlétika, rajzszakkör, színkör, vitakör, legó-robot építés, és ennyi, ami most eszembe jut :D Viszont erős hely, tavaly volt az eddigi legnagyobb túljelentkezés, a jelentkezők csak egy töredéke tudott bejutni.
2012. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!