Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elfogadják, ha csak az érettsé...

Elfogadják, ha csak az érettségi bizonyítványomban szerepel?

Figyelt kérdés
Az angol középfokú nyelvvizsgámat az emelt szintű angol érettségivel szereztem meg, és ez csak az érettségi bizonyítványomban van feltüntetve. Az iskola a beiratkozáshoz viszont azt rja, hogy ha van nyelvvizsga bizonyítványom, akkor annak a nyomtatványát vigyük be, nekem elég lesz felmutatni az érettségi bizonyítvány nyomtatványát, hogy lássák, hogy megvan az angol középfokúm?

2012. szept. 3. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2012. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, öcsém is így csinálta, ráadásul ő két nyelvből is tett emelt szintet, tehát két nyelvvizsgát szerzett ezzel. Ő sem kapott róla másik nyomtatványt. Én kaptam egy külön lapot, amire rá volt írva, hogy középfokú nyelvvizsgát ér, de csak azért mert abból a tárgyból már volt egy középfokúm.
2012. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!