Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A többletpontként szerezhető...

Scarlett Butler kérdése:

A többletpontként szerezhető 40 pont az érettségin, amit azok kapnak, akik tartósan betegek, azt megkaphatja-e olyan, akinek a térdeit 3x műtötték? és a mai napig nem működnek megfelelően? Esetleg el lehet ezt intézni valahogy?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 20:32
 1/6 geobarbi ***** válasza:
36%
annak, akinek megműtötték a térdét 3x, -40 ponttal kellene indulni, mert annyival többet tud seggelni, mint egy normál aktivitású ember, na mindegy. én lábtöréssel készültem fel szinte maxpontos érettségire tanár nélkül. tudom, nem ez a kérdés, csak nem értem a rendszert.
2012. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon jó a humorod. abból gondoltam erre, hogy elvileg a máv-nál is 90%-ost kéne kapnod ;) ...
2012. szept. 3. 21:37
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon jó a humorod. abból gondoltam erre, hogy elvileg a máv-nál is 90%-ost kéne kapnom ;) ...
2012. szept. 3. 21:37
 4/6 geobarbi ***** válasza:
persze, mindenhol. mávnál, érettséginél, repcsin, munkában, adózásnál, mindig. megyek, és belevágok egy baltát a lábamba, annyival könnyebb lesz utána az élet. még tanulnom sem kell, és egyetemre is bekerülök.
2012. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igne, ez pont olyan, mintha egy baltát vágnál a lábadba, pont ugyanezt csináltam én is ! ;) nem arról beszéltem, hogy nem fogok tanulni, tudod 40 pont egy egyetembe sem elég ;) de igen, nagyon értelmes vagy! és annyira hasznos válaszokat adtál, jobban tennéd, ha inkább kussolnál. gyökér
2012. szept. 3. 22:44
 6/6 anonim válasza:

Szia! :)


Szerintem kaphatsz. El kéne küldened a papírjaidat a lábadról a "leszázalékolási bizottságnak" (bocsi, nem jut eszembe a teljes neve) egy kérvénnyel együtt. Ők majd reagálnak rá, és lehet, hogy javaslatot adnak a 40 pontra. Ezt a papírt meg el kell küldened a felvinek.

Remélem, hogy tudtam segíteni. :)

2012. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!